فرهنگ و هنر

“آقای بازیگر” به آغوش همسرش پناه برد/ عکسهدایت هاشمی تصویری از خود در کنار همسرش با ژستی عاشقانه را منتشر کرد.

وقت صبح: هدایت هاشمی بازیگر مطرح ایرانی در پست جدید اینستاگرامش تصویری را از خود با حالتی عاشقانه و در کنار همسرش به اشتراک گذاشت.

"آقای بازیگر" به آغوش همسرش پناه برد/ عکس

بیوگرافی هدایت هاشمی:

هدایت هاشمی در سال 1353 در سبزوار به دنیا آمد و دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی می باشد.

او همسر سابق نگار عابدی بازیگر تئاتر و تلویزیون است و یک دختر به نام اِما دارد.

او از سال 77 فعالیت حرفه ای خود را در تئاتر همزمان با ورود به دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران آغاز کرد. در سال 83 در فیلم “یک بوس کوچولو” ساخته بهمن فرمان آرا پا به عالم سینما گذاشت.

سپس در سال 86 در فیلم آرام باش و تا هفت بشمار ساخته رامتین لوافی پور و فیلم “خاک آشنا” ساخته بهمن فرمان آرا بازی در سینما را ادامه داد.

"آقای بازیگر" به آغوش همسرش پناه برد/ عکس

هدایت هاشمی  در فیلم خاک آشنا


پربازدیدترین:

او همچنین در سال 87 پس از حضور موفق در تئاتر افرا به کارگردانی بهرام بیضایی برای بازی در نقش کارگردان در فیلم “وقتی همه خوابیم” انتخاب شد و در همان سال فیلم دیگری را به نام سوت قرمز کوچک برای بابک شیرین صفت بازی کرد. او با بازی در فیلم چک برگشتی طرفداران زیادی پیدا کرد.

"آقای بازیگر" به آغوش همسرش پناه برد/ عکس

بازی هدایت هاشمی و امیر جعفری در چک برگشتی 

 عمده فعالیت های وی در تئاتر حرفه ای متمرکز بوده و وی در زمینه تدریس نیز سابقه ای طولانی دارد، که از جمله می توان به تدریس متوالی اش در مؤسسه کارنامه از سال 81 تاکنون اشاره کرد.

از دیگر فعالیت های هاشمی آواز می باشد، او صدای گیرایی داشته و تبهر کافی در موسیقی فولکلور خراسانی دارد که به زیبایی تمام اجرا می کند. هدایت هاشمی در کنار فعالیت های هنری و کارگردانی تدریس می کند و مدت ها در موسسه فرهنگی هنری کارنامه به مدیریت پرویز پرستویی مدرس بود.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا