آنونس انیمه چنسا منانیمهانیمه چنسا منانیمه چنسا من 2021بهترین سایت دانلود انیمهتاریخ پخش چنسا منتیزر انیمه چنسا مندانلود انیمهدانلود انیمه 2021دانلود انیمه با لینک مستقیمدانلود انیمه پسرانهدانلود انیمه جدیددانلود انیمه چنسا مندانلود انیمه دخترانهدانلود انیمه دوبلهدانلود انیمه زیرنویس چسبیدهدانلود رایگان انیمهزمان پخش چنسا منقسمت اول چنسا منمرجع دانلود انیمهمعرفی انیمهنقد بررسی انیمه

دانلود انیمه مرد اره ای 2021

دانلود انیمه مرد اره ای 2021

دانلود سریال خارجی 2021 Chainsaw Man

دانلود انیمه مرد اره ای زیرنویس چسبیده

 

محصول: 2021 | زمان: 24 دقیقه | پخش کننده: کول دانلود

اپیزودها: — | ژانر: اکشن، ماجراجویی |حجم: 150 مگابایت

 

خلاصه داستان

دنجی پسری افسرده و جوان است که سعی دارد با فروش چندین عضوی از اعضای بدن و کار به عنوان شکارچی اهریمن، بدهی پدر فوت شده خود به یاکوزا را پس دهد. دنجی همچنین صاحب سگی به نام پوچیتا است که در واقع اهریمنی است که به اره برقی شباهت دارد. دنجی توسط یاکوزا مامور کشتن یک اهریمن است، اما متوجه می‌ شود که این یک نقشه توسط یاکوزا برای بدست آوردن پول با کشتن دنجی توسط اهریمن‌ ها است. دنجی کشته می‌ شود، و پوچیتا به شدت زخمی می‌ شود، اما این دو قراردادی بستند که به پوچیتا اجازه می‌ دهد با دنجی ادغام شود و … شما می توانید این انیمه را از سایت کول دانلود دریافت نمایید.

درباره این انیمه

چنسا من یا مرد اره‌ای یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط تاتسوکی فوجیموتو نوشته و مصورسازی شده‌ است.این مانگا برنده 66 امین جایزه مانگای شوگاکوکان در رده شونن شده‌ است. این انیمه توسط استدیو ماپا ساخته خواهد شد.

زمان پخش

نامشخص (به محض اعلام تاریخ قطعا در پست درج می شود)

 


 

دانلود انیمه 2021 Chainsaw Man

دانلود انیمه مرد اره ای 2021

قسمت 01: لینک دانلود – پخش انلاین

 

لینک ها به محض انتشار، فعال خواهند شد

جهت آگاهی از آپلود به تلگرام یا اینستاگرام ما بپیوندید


دانلود انیمه مرد اره ای 2021

 

دانلود انیمه مرد اره ای 2021
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا