آنونس سریال زخم کاریبازیگران سریال زخم کاریتاریخ توزیع زخم کاریتیزر داستان سریال زخم کاریخلاصه داستان زخم کاریداستان زخم کاریداستان سریال زخم کاریدانلود رایگان زخم کاریدانلود سریالدانلود فیلم زخم کاریدانلود کامل زخم کاریرمان بیست زخم کاریرمان سریال زخم کاریزخم کاریزمان پخش زخم کاریسریالفصل اول داستان زخم کاریفصل اول زخم کاریکتاب سریال زخم کاریکتاب صوتی زخم کاریموضوع سریال زخم کاری

دانلود کتاب صوتی بیست زخم کاری ✔️ کول دانلود

دانلود کتاب صوتی بیست زخم کاری ✔️ کول دانلود

دانلود کتاب صوتی 20 زخم کاری محمود حسینی زاد

دانلود کتاب بیست زخم کاری به صورت صوتی

 

🎧  کتاب صوتی

رمان بیست زخم کاری

سریال زخم کاری برگرفته از این رمان است

 

درباره نویسنده اثر

محمود حسینی‌ زاد داستان‌ نویس و مترجمِ شناخته‌ شده‌ روزگارِ ماست.

او در مقامِ داستان‌ نویس پیش از این کتاب‌ های موفقی چون این برف کی آمده؟ و آسمان، کیپِ ابر و سرش را گذاشت روی فلز سرد را نوشته است.

روایت‌ هایی مملو از شگفتی و اجسام و ارواح و مرگ… اما رمانِ بیست زخمِ کاری اثری‌ است به ‏کل متفاوت در کارنامه‌ کاری او. یک رمانِ تریلر. رمانی درباره‌ی کُشتن و هراس. گناهانِ کبیره‌ای که ذهنِ شکسپیردوستِ حسینی‌زاد بازخوانی‌شان می‌کند و به ‏هم پیوند می‌زندشان.

رمان داستان مردی ا‌ست که می‌خواهد سلطه‌گر باشد. در ابتدا پیرمردی ثروتمند و دارا جان می‌دهد، پزشکی قانونی مرگ را عادی اعلام می‌کند اما این تازه آغاز ماجراست…

حسینی‌ زاد مبنای روایت خود را بر اموری ممنوعه گذاشته که به‏تدریج روحِ قهرمان‌های او را فاسد می‌کند. ولع، حرص، کشتن، کذب و البته میل به بزرگ ‌بودن در جای‏جای این رمان خواندنی و جذاب نیروی مُحرکه‏ی قهرمان‌های اصلی اوست. اما در تاریکی و سایه‏ی دیگران، آن زخم‌خورد‌گانِ ساکت بی‏کار ننشسته‌اند و منتظر فرصت هستند.

نویسنده رمانِ خود را با ریتمی سریع و در دلِ تهران روایت می‌کند و البته مکان‌هایی دیگر. اما محور تهران است و شاید ویلایی در شمال که نفرین اصلی آن‌جا رقم می‌خورد.

بیست زخم کاری ، تجربه‌ یک رئالیسمِ پُرشتاب، قرار است مخاطب را مجذوب خود کند.

ساخت یک سریال اقتباسی از این کتاب

در اواخر سال 1399 یک سریال محصول شبکه نمایش خانگی به کارگردانی محمدحسین مهدویان بر اساس این رمان ساخته شد. این سریال که زخم کاری نام گرفت از خرداد 1400 در سایت کول دانلود آغاز به پخش کرد. جواد عزتی , رعنا آزادی ور , الهه حصاری , هانیه توسلی , سعید چنگیزیان، عباس جمشیدی ‌فر و مهدی زمین‌ پرداز از جمله بازیگران این اثر می باشند! در انتهای این نوشتار، لینک دانلود سریال زخم کاری نیز قرار گرفته است.


 

لینک دانلود کتاب صوتی بیست زخم کاری

دانلود کتاب صوتی بیست زخم کاری ✔️ کول دانلود

Bist Zakhme Kari Audio Book.rar

 

 

 

سریال زخم کاری برگرفته از این رمان است

شما می توانید این سریال جذاب و تماشایی را از لینک زیر دانلود کنید

دانلود کتاب صوتی بیست زخم کاری ✔️ کول دانلود

دانلود کتاب صوتی بیست زخم کاری ✔️ کول دانلود

 

دانلود کتاب صوتی بیست زخم کاری ✔️ کول دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا