فیلم و سریال

سریال آخرین تابستان | ❤️ معرفی سریال درام و حادثه ای ترکی+ تیزر و گالری تصاویر ⭐️

سریال آخرین تابستان و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال آخرین تابستان
Son Yaz

ژانر: درام

یکی از جدیدترین محصولات تلویزیون ترکیه است که هر جمعه ساعت 20:00 از شبکه Fox Tv  ترکیه پخش می‌شود. این سریال که از ابتدای ژانویه سال جاری آغاز شده، تاکنون رتبه‌های خوبی را به خود اختصاص داده است چه از دید بینندگان شبکه فاکس تی وی و چه در سایت معتبر IMDB؛ این رتبه‌ها حاکی از آن است که این سریال در فصل‌های آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد که البته هنوز خبری از این موضوع منتشر نشده است. گفته می‌شود داستان این سریال را از سریال آمریکایی Prodigal Son الهام گرفته اند.

خلاصه داستان

سلیم دادستانی ایده‌آل گرا است که متاهل است و دو فرزند دارد. او تمام زندگی‌اش را صرف کارش کرده است و جدا از خانواده در استانبول زندگی می‌کند و بیشتر اوقات به خانواده‌اش بی‌توجهی می‌کند.

شخصی به نام سلجوک تاکسین که هشت سال است در زندان به سر می‌برد به سلیم پیشنهاد جالبی می‌دهد؛ او تصمیم دارد همه افراد مافیای استانبول و روابط آن‌ها را افشا کند اما به شرط اینکه سلیم از پسر سلجوک محافظت کند و پای او به هیچ وجه به این قضایا باز نشود. سلیم برای اینکه به ماجراهای مافیایی استانبول پایان دهد این پیشنهاد را قبول می‌کند.

آکگون پسر سلجوک، مرد جوان و بی‌پروای بیست ساله‌ای است که به خاطر روابط مافیایی پدرش در محیط خطرناک و ناامنی بزرگ شده است. او نمی‌تواند قبول کند که پدرش علیه مافیای استانبول شهادت بدهد چراکه می‌داند به محض شهادت پدرش، زنده ماندن او غیرممکن می‌شود.

در این گیر و دار سلیم متوجه می‌شود که همسرش تصمیم به جدایی گرفته و مجبور می‌شود استانبول را به مقصد ازمیر ترک کند. سلیم که به سلجوک قول داده از پسرش محافظت کند او را با خودش به ازمیر می‌برد.

ورود سلیم و آکگون به ازمیر باعث رقم خوردن اتفاقات بسیاری می‌شود که زندگی آن‌ها دستخوش تغییرات بسیاری می‌کند.

پیشنهاد می‌کنیم دیدن این سریال جذاب و هیجان‌انگیز را از دست ندهید و آن را در لیست سریال‌هایتان قرار دهید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا