فیلم و سریال

سریال انتقام شیرین | ❤️ معرفی سریال طنز جذاب +تیزر+گالری تصاویر⭐️

سریال انتقام شیرین و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال انتقام شیرین
Tatlı İntikam

ژانر: کمدی، رمانتیک

این سریال طنز جذاب، در سال 2016 طی یک فصل از شبکه Kanal D ترکیه پخش شد. انتقام شیرین در 30 قسمت 100 دقیقه‌ای و به سفارش همین شبکه ساخته شده بود و در هنگام پخش، نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرده بود و به کشورهای دیگری نیز فروخته شد. این سریال فضای بسیار خانوادگی و مفرحی دارد و پیشنهاد می‌کنیم دیدن آن را از دست ندهید.

خلاصه داستان

پلین دختر جوان و زیبایی است که تا به حال در روابط عاشقانه‌اش فقط بدشانسی آورده؛ اما اکنون با شخصی به نام تولگا آشنا شده و در شرف ازدواج با اوست و به او خیلی علاقه دارد. اما بازهم بدشانسی به دنبال اوست و در روز عروسی، داماد او را ترک می‌کند و عروسی را به هم می‌زند.

پلین همینطور که غرق در اندوه و افسردگی است، به این نتیجه می‌رسد که همه این بدشانسی‌ها به خاطر این است که در گذشته باعث رنجش کسی شده و تصمیم می‌گیرد که او را پیدا کند و طلب بخشش کند. او گذشته خود را زیر و رو می‌کند و می‌فهمد که شخص مورد نظر پسر جوانی به نام تانکوت است که در زمان دانشجویی به پلین علاقه داشته و به خاطر همین علاقه در مقابل دیگران تحقیر شده.

اکنون تانکوت آشپز جوان و موفقی است که صاحب یک رستوران نیز هست و دیگر شخصی که پلین می‌شناخت، نیست. او پس از اینکه در دانشگاه تحقیر شده، دانشگاه را رها کرده و زندگی‌اش را تغییر داده است. او به خارج از کشور رفته و به یک آشپز سرشناس تبدیل شده و وقتی به ترکیه بازگشت اسم خودش را نیز به سینان تغییر داده و به عنوان یک مرد جوان، موفق و خوشتیپ زندگی جدیدی را آغاز کرده است.

پلین فکر می‌کند می‌تواند به راحتی نظر سینان را جلب کند که او را ببخشد اما سینان تصمیم به گرفتن انتقام دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا