فیلم و سریال

سریال ترکی داستان جزیره | ❤️ معرفی سریالی تابستانی+ تیزر+ گالری تصاویر⭐️

سریال ترکی داستان جزیره و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال ترکی داستان جزیره
Ada Masali

ژانر: کمدی، رمانتیک

یکی از جدیدترین سریال‌های ترکیه که به تازگی از شبکه Star tv  ترکیه آغاز به پخش شده است. این سریال هر سه‌شنبه ساعت 20:00 مهمان خانه‌های بینندگان است و با اینکه تا به حال فقط چند قسمت از آن پخش شده است رتبه‌های بالایی را از ان خود کرده و به یکی از سریال‌های محبوب تابستانی تبدیل شده است. سریال داستان جزیره یکی از ساخته‌های شرکت تهیه کننده Ay Yapım است. لوکیشن فیلم‌برداری این سریال در ازمیر و اطراف آن است که باعث شده شاهد مناظر بسیار زیبایی در طی سریال باشیم.  فیلم‌برداری

خلاصه داستان سریال داستان جزیره

هازیران دختر جوانی که در شرف گرفتن ارتقای شغلی رویایی‌اش‌ در موقعیتی در توکیو است که برای دریافت این ارتقای شغلی باید مشکلی را در شرکت حل کند.

ادامه یافتن یکی از پروژه‌های شرکت مبنی بر این است که مردی به نام پویراز که در جزیره‌ای زندگی می‌کند زمین خود را به این شرکت بفروشد اما از این کار امتناع می‌کند و شرکت را با مانعی بزرگ مواجه کرده است.

وقتی هازیران وارد جزیره می‌شود و سعی می‌کند با پویراز ارتباط برقرار کند اما پویراز از او استقبال نمی‌کند و این دو نفر با یکدیگر دچار مشکل می‌شوند؛ اما به هر حال هازیران تا جایی که می‌تواند اطلاعات مورد نیاز رئیس‌اش را جمع‌آوری می‌کند و به دست او می‌رساند.

بعد از مدتی که هازیران در جزیره می‌ماند متوجه می‌شود که اطلاعاتی که رئیسش در مورد آن مرد و پروژه به او داده؛ اشتباه بوده و در واقع پویراز کسی بوده در حق‌اش اجحاف شده به همین دلیل هازیران تصمیم می‌گیرد که ضرر وارد شده به پویراز را تا حدی جبران کند پس با پیشنهاد دیگری به سراغ پویراز می‌رود و همین مسئله زندگی این دو نفر را زیر و رو می‌کند.

پیشنهاد می‌کنیم دیدن این سریال خانوادگی و جذاب را از دست ندهید.

برخی بازیگران :

آیشا آیچین توران Ayça Ayşin Turan، آلپ نوروز Alp Navruz،نیهان بویوک آگاچ Nihan Büyükağaç و….

گالری تصاویر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا