فیلم و سریال

سریال تلخ و شیرین | ❤️ معرفی سریالی کمدی و شاد + تیزر+ گالری تصاویر⭐️

سریال تلخ و شیرین و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال تلخ و شیرین
Hayat Bazen Tatlıdır

ژانر: کمدی، رمانتیک

این سریال خانوادگی در سال 2016 از شبکه Star Tv ترکیه شروع به پخش شد و از همان ابتدای پخش توانست نظر بینندگان بسیاری را به خود جلب کند و نه تنها در ترکیه بلکه در سطح بین المللی نیز توانست رتبه‌های خوبی را به خود اختصاص دهد؛ قسمت‌های این سریال در سایت معتبر IMDB رتبه‌های عالی‌ای دارد.

این سریال که یکی از ساخته‌های شرکت Surec Film است در سال 2017 بعد از 26 قسمت به پایان رسید.

خلاصه داستان

حیات، معلم ادبیات در یکی از بهترین مدارس خصوصی شهر است. او انسان ایده‌ال گرایی است و همیشه از حق و حقوق خودش دفاع می‌کند. حیات به همراه خواهر کوچکترش به نام گوزده زندگی می‌کند و گوزده نیز در همان مدرسه‌ای که حیات به تدریس مشغول است درس می‌خواند. بعد از فوت پدر و مادرشان، حیات همیشه سعی کرده که به خوبی جای پدر و مادر را  برای گوزده پر کند و در هر شرایطی از او مراقبت کرده است.

برخلاف سایر دانش آموزان آن مدرسه که همگی از ثروتمندان شهر هستند، حیات و خواهرش زندگی بسیار ساده‌ای دارند و به همین دلیل گاهی تحمل این اختلاف طبقاتی که گوزده هر روز با آن مواجه است، سخت می‌شود

روزی طی یک تماس تلفنی حیات متوجه می‌شود، زندگی گوزده که در یک مهمانی در خطر است. حیات خود را به سرعت به محل مهمانی می‌رساند و خواهر نیمه بی‌هوشیارش را از خطر تجاوزی که بیخ گوشش بود نجات می‌دهد. شخص متجاوز کسی نیست جز دوست پسر گوزده به نام کورای که در همان مدرسه تحصیل می‌کند و جزء یکی از خانواده‌‌های مافیایی استانبول است.

حیات برای اینکه خواهرش را از کورای دور کند، شغل خودش را از آن مدرسه به مدرسه دیگری منتقل می‌کند و خواهرش را نیز با خود به همان مدرسه دولتی می‌برد. اکنون زندگی این دو نفر با این جا به جایی کاملا تغییر می‌کند و با چالش‌های جدیدی رو به رو می‌شوند.

پیشنهاد می‌کنیم دیدن این سریال را به هیچ وجه از دست ندهید.

برخی بازیگران :

بیرجه آکالای Birce Akalay، اوفوک اوزکان Ufuk Özkan، الیف دوگان Elif Dogan  و….

گالری تصاویر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا