آنونس سریال خاتونبازیگران سریال خاتونتاریخ توزیع سریال خاتونتصاویر سریال خاتونتیزر سریال خاتونحذفیات سریال خاتونخاتونخلاصه داستان سریال خاتونداستان سریال خاتوندانلود رایگان سریال خاتوندانلود سریالدانلود فصل اول خاتوندانلود فیلم خاتوندانلود کامل سریال خاتونزمان پخش سریال خاتونسریالسریال خاتون بدون سانسورسریال خاتون تینا پاکروانسریال خاتون سانسور نشدهسریال خاتون کی پخش میشهسریال خاتون کی میادسریال خاتون مهران مدیریسریال خاتون نگار جواهریانعکس های سریال خاتونفصل اول سریال خاتونموضوع سریال خاتون

سریال خاتون چند قسمت است ؟ ✔️ چه روزهایی پخش می شود

سریال خاتون چند قسمت است ؟ ✔️ چه روزهایی پخش می شود

خاتون، نام چهل و هشتمین و جدیدترین سریال نمایش خانگی ست که از روز 18 امرداد 1400 آغاز به پخش کرده است. یک سریال تاریخی فانتزی که از شهریور 1320 و مشخصا اتفاقاتی که در روز 3 شهریور رخ می دهد، می پردازد. خاتون (نگار جواهریان) و شیرزاد ملک (اشکان خطیبی) در قالب زن و شوهری هستند که کارکترهای اصلی سریال را تشکل داده اند. این سریال به تهیه کنندگی علی اسدزاده و نویسندگی و کارگردانی تولید و ساخته شده است.

در این میان یکی از پرسش های کاربران گرامی درباره تعداد قسمت های خاتون بوده است. بدین منظور در این پست از سایت کول دانلود به بررسی تعداد قسمت های دقیق آن می پردازیم. همچنین شما می توانید در انتهای این پست نیز لینک دانلود همه قسمت های این سریال جذاب و تماشایی را در دسترس داشته باشید.

لازم به ذکر است که این سریال راس ساعت 20:00 هر دوشنبه در سایت کول دانلود پخش می شود.

 

تعداد دقیق قسمت های خاتون

طبق بررسی های به عمل آمده به وسیله کول دانلود، خاتون قرار است که در قالب 20 قسمت پخش شود. ولی از آن جایی که در برخی از آثار دیده شده است که در تدوین و پخش، یکی دو قسمت کم یا زیاد شده است، امکان اندکی تغییر وجود دارد. در مورد ساخت فصل دوم نیز حداقل فعلا سخنی به میان نیامده است.

در هر حال چنانچه تغییری در تعداد قسمت های سریال خاتون یا همچنین ساخت فصل دوم، به وقوع بپیوندد، همانند همیشه بدیهی است کول دانلود طبق رسالت و وظیفه همیشگی خود در اطلاع رسانی، در همین پست، این خبر را به آگاهی کاربران گرامی خواهد رسانید.

 

 

 

سریال خاتون چند قسمت است ؟ ✔️ چه روزهایی پخش می شود

 


سریال خاتون چند قسمت است ؟ ✔️ چه روزهایی پخش می شود

 

سریال خاتون چند قسمت است ؟ ✔️ چه روزهایی پخش می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا