فیلم و سریال

سریال در انتظار آفتاب | ❤️ معرفی سریال جوان پسند + تیز+گالری تصاویر⭐️

سریال در انتظار آفتاب و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال در انتظار آفتاب
Güneşi Beklerken

ژانر: درام

این سریال، یکی از سریال‌های عاشقانه بسیار موفق در ترکیه بود که علاوه بر داستان جذابش، بازیگران بسیار توانایی نیز داشت که اکنون به معروف‌ترین بازیگران ترکیه تبدیل شده‌اند. پخش سریال در انتظار آفتاب، در سال 2013 از کانال دی ترکیه آغاز شد و بعد از یک فصل در سال 2014 به پایان رسید. با پایان یافتن این سریال در ترکیه کشورهای زیادی آن را خریده و در شبکه‌های تلویزیونی پخش کردند. شاید یکی از دلایل به شهرت رسیدن بازیگران نوجوان آن نیز موفقیت همین سریال بوده است.

با اینکه این سریال قدیمی است اما پیشنهاد می‌کنیم اگر هنوز آن را ندیده‌اید، از همین امروز شروع کنید.

خلاصه داستان

زینب دختر زیبای دبیرستانی است که همراه با مادرش دمت، در شهر کوچکی زندگی می‌کند و زندگی معمولی دارد. زینب بدون اینکه بداند پدرش چه کسی است؛ بزرگ شده و فقط می‌داند پدرش ملوان بوده و هنگام کار در دریا مفقود شده است.

دمت برای اینکه بتواند شغل بهتری پیدا کند، تصمیم می‌گیرید همراه دخترش زینب به استانبول مهاجرت کند. وقتی این دو نفر به استانبول می‌روند؛ دوست دوران کودکی دمت به نام ژاله، به آن‌ها کمک می‌کند تا زندگی جدیدی را آغاز کنند. ژاله، مدیر یک مدرسه بسیار معروف به نام سایر در استانبول است و به زینب کمک می‌کند تا در مدرسه ثبت نام کند و با اینکه این مدرسه، شهریه زیادی دارد زینب موفق می‌شود بورسیه بگیرد و وارد مدرسه بشود.

هنگامی که زینب سعی می‌کند که خود را با زندگی جدیدش تطبیق دهد؛ رفتارهای یکی از همکلاسی‌هایش به نام کرم او را بسیار آزار می‌دهد. کرم، دانش آموزی است که هیچکس حتی معلم‌ها جرئت مقابله با او را ندارند. او خوشتیب، متکبر و پسر صاحب مدرسه است که از بدو ورود زینب، سعی می‌کند با اذیت و آزار او کاری کند که زینب از این مدرسه برود. غافل از این که زینب دختر بسیار سرسختی است و … .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا