فیلم و سریال

سریال دلدادگی | ❤️ معرفی یک سریال درام خانوادگی + تیزر + گالری تصاویر⭐️

سریال دلدادگی و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال دلدادگی
Gönül İşleri

ژانر: درام

یکی از سریال‌های پربیننده سال‌های 2015 تا 2016 بود که طی یک فصل از شبکه Star Tv ترکیه پخش می‌شد. این سریال پربازیگر حتی به عنوان سکوی پرشی برای بازیگران جوانش بود که بعدها به ستارگان سینما و تلویزیون ترکیه تبدیل شدند. برای مثال این سریال اولین حضور تلویزیونی جان یامان بود که اکنون به یک بازیگر بین‌المللی تبدیل شده است. سریال دلدادگی با موضوع کمدی رمانتیک خود در همان سال توانست نظر بینندگان بسیاری را به خود جلب کند و رتبه‌های بسیار خوبی را از آن خود کند.

خلاصه داستان سریال دلدادگی

سروت، خانم میان‌سالی است که به عنوان برگزار کننده مراسم عروسی فعالیت می‌کند. هنگامی که او 12 سال بیشتر نداشت؛ مادرش خانواده را ترک کرد و از آن به بعد سروت برای دو خواهر دیگرش مادری می‌کند و خودش دیگر تصمیم گرفت که بچه‌دار نشود حتی با اینکه مدت زیادی است که با ایلماز ازدواج کرده. البته زندگی او با ایلماز هم خیلی زندگی بی‌ایرادی نیست و اختلاف‎‌های بسیاری دارند.

خواهرش سعادت دختر جوان و خامی است که در یک بوتیک زیورآلات مشغول به کار است. او 9 ماه است که با شخصی به نام آسرین، نامزد شده و تصمیم دارند به زودی ازدواج کنند. سعادت بسیار خوشحال است چرا که فکر می‌کند مرد زندگی‌اش را پیدا کرده.

از طرف دیگر کوچکترین خواهر به نام سودا، دانشجوی رشته وکالت است و تلاش می‌کند برای خودش زندگی خوبی بسازد. او در حال فارغ‌التحصیلی است و تصمیم دارد در شرکت حقوقی معروفی که دوست پسرش در آن کار می‌کند؛ شاغل بشود.

زندگی این سه زن در یک روز زیر و رو می‌شود و دیگر چاره‌ای ندارند جز اینکه با یکدیگر زندگی جدیدی را آغاز کنند.

آن‌ها عروسی سعادت را به بهترین شکل ممکن برنامه‌ریزی کرده‌اند اما یک مشکل وجود دارد: داماد گم شده است!!

پیشنهاد می‌کنیم دیدن این سریال خانوادگی و جذاب را از دست ندهید.

برخی بازیگران :

سلما ارگچ Selma Ergeç، جان یامان Can Yaman، فیرات چلیک Firat Çelik و….

گالری تصاویر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا