دکوراسیون اتاق خوابدکوراسیون داخلیدکوراسیون منزلراهنمای خریدمبلمانمیز

معرفی 6 میز آرایش ساده و شیک که می توانید آنلاین بخرید

معرفی 6 میز آرایش ساده و شیک که می توانید آنلاین بخرید
معرفی 6 میز آرایش ساده و شیک که می توانید آنلاین بخرید

اتاق خواب فضایی است که می گویند دو سوم زمان خود را در آنجا می گذرانیم و به همین دلیل آن را یکی از مهم ترین بخش های منزل می دانند. این در حالی است که نقش اتاق خواب به این دو سوم ختم نمی شود و آن یک سوم دیگر هم متاثر از کیفیت این دو سوم است. یکی از عناصر جذاب و کاربردی اتاق خواب که احتمالا زمان قابل توجهی را با آن سپری می کنیم، میز آرایش است. در این مقاله از خوگرنیوز می خواهیم با آن دسته از خوانندگان عزیزمان که قصد خرید این عنصر از دکوراسیون را دارند، هم مسیر شویم و در داشتن خریدی لذت بخش از فروشگاه خوگر به آنها کمک کنیم. اگر شما هم از این دسته از خوانندگان ما هستید، در ادامه با معرفی انواع میز آرایش ساده و شیک با ما همراه باشید.

معرفی 6 میز آرایش ساده و شیک که می توانید آنلاین بخرید

۱- میز آرایش ام دی اف

کار خود را با معرفی یک میز آرایش ام دی اف شروع می کنیم. حتما می دانید در سال های اخیر افزایش چشمگیر کیفیت ام دی اف از آن یک رقیب جدی برای چوب ساخته است. تنوع بالا در طرح و رنگ و روکش ضد خش و مقاوم به آب و البته قیمت مناسب، آن را تبدیل به یکی از بهترین گزینه های روی میز کرده است. میز آرایش دکوچید مدل متیس هم از یکی از شیک ترین مدل هایی است که از ام دی اف باکیفیت ساخته شده است و دارای سادگی جذابی است که جلوه ای مدرن و مینیمال به دکوراسیون می بخشد. این میز آرایش ساده و شیک همچنین دارای کشوهایی با عمق مناسب است که فضای ذخیره قابل توجهی در اختیار شما قرار می دهند. رنگ گرم و زمینی این میز آرایش از آن گزینه ای مناسب برای ارتقای پالت رنگ دکوراسیون اتاق خواب می سازد.

معرفی 6 میز آرایش ساده و شیک که می توانید آنلاین بخرید

۲- میز آرایش ساده و شیک برای دکوراسیون مینیمال

این روزها سبک دکوراسیون مینیمال با توجه به جلوه آرامش بخشی که خلق می کند، طرفداران زیادی پیدا کرده است. مهم ترین اصل مینیمالیسم سادگی است؛ سادگی ای که فضایی پیچیده خلق می کند. اگر شما هم به دنبال داشتن اتاق خوبی مینیمال هستید، نیاز است در خرید تک تک عناصر چیدمان آن این اصل را مورد توجه قرار دهید.
میز آرایش مدل هرمس دکوچید جلوه مینیمالی که به دنبال آن هستید را در اختیار شما قرار می دهد. این میز آرایش دو نوع فضای ذخیره سازی عمودی و افقی در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از آن برای نگه داری وسایلی با ابعاد مختلف کمک بگیرید.

معرفی 6 میز آرایش ساده و شیک که می توانید آنلاین بخرید

۳- میز آرایش کمجا

اگر فضای کوچکی به عنوان اتاق خواب در اختیار دارید، شاید تصور کنید ناچار به حذف یک میز آرایش ساده و شیک از دکوراسیون آن هستید. اما جای نگرانی نیست! چرا که انواع زیادی از میزهای آرایش در ابعاد کوچک برای اینگونه فضاها طراحی و ساخته شده اند. میز توالت نقشینه مدل سیکا یکی از کاربردی ترین ها در این دسته بندی است که به نسبت فضایی که به خود اختصاص می دهد، فضای ذخیره سازی کافی را برای شما فراهم می کند. این میز آرایش ساده همچنین فضای مناسبی برای قرار دادن سبدهای حصیری در قسمت زیرین در اختیار شما قرار می دهد تا جلوه ای روستیک به دکوراسیون اتاق خواب تان بخشد.

معرفی 6 میز آرایش ساده و شیک که می توانید آنلاین بخرید

۴- میز آرایش ساده و شیک مدل سیدا

چهارمین میز آرایشی که می خواهیم به بررسی آن بپردازیم هم فضای کمی از اتاق خواب تان را به خود اختصاص می دهد و هم طراحی متفاوت و هوشمندانه ای را برای دکوراسیون منزل شما به ارمغان می آورد. آنچه این میز آرایش شیک را از دیگر انواع آن متمایز می کند، استفاده بهینه آن از فضای پشت آینه است. بله در پشت آینه هم قفسه هایی برای قرار گرفتن وسایل آرایش شما وجود دارد که فضای ذخیره سازی کاربردی در اختیار شما قرار می دهد. البته فضای ذخیره سازی آن به همینجا ختم نمی شود و دو کشو هم در قسمت پایین دارد که می توانید برای وسایل بزرگ تر از آن ها استفاده کنید. همچنین پایه ها و کشوهای طرح چوب این میز آرایش جلوه ای کلاسیک به اتاق خواب شما می بخشند.

معرفی 6 میز آرایش ساده و شیک که می توانید آنلاین بخرید

۵- میز آرایش کلاسیک

نوبتی هم باشد، نوبت به دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک و سلطنتی می رسد که به معرفی یک میز آرایش ساده و شیک برای آن بپردازیم. میز آرایش آپادانا مدل پارادایس یکی از بهترین گزینه ها برای این سبک دکوراسیون ها است چرا که سهم قابل توجهی در حفظ انسجام آت ها خواهد داشت. طراحی اطراف آینه، کشو و پایه ها همگی بر اساس سبک کلاسیک اند تا جلوه ای باشکوه و لوکس برای اتاق خواب شما فراهم کنند. این میز آرایش ساده و شیک همچنین فضای ذخیره سازی بهینه ای برای وسایل آرایش مختلف شما فراهم می کند، به نحوی که با کمبود فضای ذخیره سازی روبه رو نخواهید شد.

معرفی 6 میز آرایش ساده و شیک که می توانید آنلاین بخرید

۶- میز آرایش ساده و شیک

آخرین میز آرایش ساده و شیکی که می خواهیم در این مقاله به معرفی آن یپردازیم، میز آرایش آپادانا مدل هاروارد است که نسبت به مواردی که تا اینجا بررسی کردیم، یک تفاوت عمده دارد و آن به طراحی و فضای ذخیره سازی که در اختیار ما قرار می دهد، برمی گردد. اولین نکته منحصر به فرد در مورد این میز آرایش ساده و شیک آینه قدی ای است که در اختیار ما قرار می دهد؛ آینه ای که فضای اتاق را بزرگ تر و روشن تر نشان می دهد. نکته بعدی فضای ذخیره سازی بزرگی است که برای ما به همراه می آورد، به نحوی که نه تنها وسایل آرایش خود را می توانیم در آن قرار دهیم بلکه فضای قابل توجهی برای بسیاری دیگر از وسایلمان خواهیم داشت.

سخن پایانی!

خوشحالیم که تا پایان این مقاله از خوگرنیوز با معرفی ۶ میز آرایش ساده و شیک همراه ما بودید. میز آرایش عنصری است که نه تنها کاربرد زیادی دارد، بلکه نقش یک عنصر دکوری در دکوراسیون را هم ایفا می کنند. امیدواریم به کمک نمونه های برتر معرفی شده، خریدی رضایت بخش از فروشگاه خوگر را تجربه کنید. شما هم می توانید تجربیات خود از خرید میز آرایش ساده و شیک را با ما و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا