آنونس سریال میدان سرخبازیگران سریال میدان سرختاریخ پخش میدان سرختاریخ توزیع میدان سرختصاویر سریال میدان سرختیزر سریال میدان سرخخلاصه داستان میدان سرخداستان سریال میدان سرخدانلود رایگان میدان سرخدانلود سریالدانلود فیلم میدان سرخدانلود کامل میدان سرخروز پخش میدان سرخروزبه بمانیزمان پخش میدان سرخسریالسریال میدان سرخ کی میادعکس سریال میدان سرخفرزاد فرزینفرزاد فرزین میدان سرخفصل اول میدان سرخموضوع سریال میدان سرخمیدان سرخمیدان سرخ امیرحسین آرمانمیدان سرخ بهرام افشاریمیدان سرخ چند شنبهمیدان سرخ حمید فرخ نژادمیدان سرخ علی مصفامیدان سرخ کی پخش میشهمیدان سرخ کی میادمیدان سرخ مهتاب کرامتی

ممنوع کاری فرزاد فرزین و توقیف سریال میدان سرخ ؟ ✔️ کول دانلود

ممنوع کاری فرزاد فرزین و توقیف سریال میدان سرخ ؟ ✔️ کول دانلود

ممنوعیت فرزاد فرزین فقط برای «میدان سرخ»؟!

 

سریال میدان سرخ درست در آستانه پخش به دلیل انتشار آهنگ زخم از فرزاد فرزین توقیف شد! این ترک آهنگ تیتراژ میدان سرخ نیز بود. ولی تیتراژ گیسو با صدای فرزاد فرزین و بازی او در سریال ملکه گدایان این هفته بدون مشکل پخش شد. این دوگانگی مشخص نیست که از کجا آب می خورد!!

 

صبح سینما: طی روزهای گذشته اخباری پیرامون ممنوع از کاری فرزاد فرزین در شبکه نمایش خانگی مطرح شده است؛ ابتدا گفته شد این ممنوع کاری توسط ساترا انجام شده اما علی سعد، معاون کاربران و تنظیم گری اجتماعی ساترا،با انتشار متنی در توییتر در واکنش به این خبر عنوان نمود که ساترا (سازمان تنظیم مقررات رسانه‌ های صوت و تصویر فراگیر) در مورد صلاحیت افراد اظهارنظری ندارد.

این واکنش سعد به این معناست که اگر حکمی هم برای ممنوع کاری فرزین صادر شده از طرف ساترا نبوده است. گفته می شود ممنوع کاری فرزین مربوط به قطعه «زخم»است که به تازگی منتشر شده؛ این قطعه تیتراژ سریال میدان سرخ است و ویدیو یک دقیقه ای آن به صورت آنونس این سریال به تازگی در اینستاگرام رسانه ها و نسخه کامل آن در یوتیوب فرزاد فرزین منتشرشده.

ترانه سرای این قطعه روزبه بمانی است و مضمونی انتقادی دارد. همین امر باعث شده تا ساترا مجوز تیتراژ این سریال را با صدای فرزاد فرزین ندهد. این در حالی است که ذر چهارشنبه سی ام تیرماه بازی فرزین در سریال «ملکه گدایان» و صدای او در تیتراژ ابتدایی سریال «گیسو» (که همان قطعه عاشقانه سریال«عاشقانه» است) بدون مشکل پخش شد.

با این تفاسیر به نظر می رسد این ممنوع کاری مربوط به پروژه های آتی و پخش نشده فرزین باشد و آثار در حال پخش او از این ممنوعیت مصون باشند. فرزین در سال های اخیر در نمایش خانگی و پلتفرم ها پرکار بوده و ابتدای امسال اجرای یک تاک شو با نام«منو بشناس» را نیز بر عهده داشته که طبق اخبار بنا بود فصل دوم آن با تعداد قسمت های بیشتر و اجرای فرزین در دستور کار قرار گیرد.

باید دید این ممنوعیت در حد حذف صدای فرزاد فرزین از «میدان سرخ» باقی می ماند یا باعث آسیب به پروژه های آتی او چه بازی و اجرا و چه خوانندگی در بستر نمایش خانگی می شود. هنوز مشخص نیست که تنها فرزین به خاطر انتشار قطعه «زخم» مورد ممنوعیت قرار گرفته یا این ممنوعیت گریبان روزبه بمانی ترانه سرای این قطعه نیز خواهد شد؛ بمانی که این روزها خود یک خواننده پرطرفدار است؛ قبل از شروع رسمی خوانندگی طعم ممنوعیت را در صدا و سیما چشیده برای نمونه نام او به دلیل همکاری با داریوش اقبالی و فائقه آتشین (گوگوش) از تیتراژ سریال«آوای باران» به عنوان ترانه سرا در آن سال ها حذف شد. باید دید این ترانه برای او نیز حاشیه ساز می شود یا خیر؟

 

 

 


ممنوع کاری فرزاد فرزین و توقیف سریال میدان سرخ ؟ ✔️ کول دانلود

 

ممنوع کاری فرزاد فرزین و توقیف سریال میدان سرخ ؟ ✔️ کول دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا