اخبار حوادثقتل و آزار جنسی نوزاد 17 ماههقتل و تجاوز به نوزاد ۱۷ ماهه

پدر شیطان صفت متجاوز به نوزاد ۱۷ ماهه کیست؟ عکس و بیوگرافی

در چند روز گذشته انتشار خبری درمورد تجاوز یک پدر به نوزاد ۱۷ ماهه خود که منجر به فوت این نوزاد شد به یک خبر جنجالی رسانه ها و فضای مجازی تبدیل شد.

پدر شیطان صفت متجاوز به نوزاد ۱۷ ماهه کیست؟ عکس و بیوگرافی

به گزارش حرف تازه؛ در خبرهای جدید درباره کودک ۱۷ ماهه و قتل او توسط پدرش با به علت تجاوز و آزار جنسی، گفته شده است که پدر این نوزاد ایرانی نیست و مهاجر غیر قانونی افغانی است بیماری روانی دارد و اختلالات روانی است.

پدر شیطان صفت متجاوز به نوزاد ۱۷ ماهه کیست؟

بر اساس گزارش پزشکی قانونی حالت جنون در فرد متجاوز تأیید شده و به گفته پلیس آگاهی تهران این خانواده اصلا ایرانی نبودند بلکه از مهاجران افغان بوده که در منطقه شهر ری سکونت دارند و خبر تجاوز پدر به نوزاد دختر ۱۷ ماه به نام ساناز که در رسانه های داخلی و خارجی منتشر گشت مربوط به یکی از مهاجران افغانستانی ساکن ایران بوده که فرد روانی بوده است.

لازم به ذکر است که در اولین روزهای فروردین سال جاری زنی نوزاد دختر ۱۷ماهه‌اش را که به‌شدت بدحال بود به بیمارستان شهر ری تهران رساند و درخواست کمک کرد. این زن به پزشکان گفت دخترش را برای چند ساعتی پیش شوهرش گذاشته و وقتی برگشته متوجه شده که بچه حالش خوب نیست.

او توضیح داد: دخترم خیلی بی‌قرار بود، هر کاری کردم آرام نشد. بعد از چند ساعت تب شدیدی کرد و من او را به بیمارستان آوردم. وقتی پزشکان نوزاد ۱۷ ماهه را بررسی کردند متوجه حادثه وحشتناکی شدند.

آنها پی بردند کودک به طرز فجیعی مورد آزار قرار گرفته و دچار خون‌ریزی شدید داخلی شده است. پزشکان بیمارستان با توجه به این اطلاعات پلیس را خبر کردند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا